مقایسه اقلام

هدایای شگفت‌انگیز در جشنواره ویژه TWINWash و LG styler

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵:۱۳ ب.ظ

head-twinwash

اهمیت تمیزی و بهداشت روز به روز در خانواده‌هایی ایرانی مهم‌تر می‌شود. امری که با توجه به آلودگی‌های محیطی زیاد در شهرهای بزرگ و آسیب‌پذیر بودن کودکان و سالمندان تبدیل به یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها شده است. شرکت ال‌جی و گلدیران نیز با توجه به اهمیت این مسئله سری محصولات مراقبت از لباس خود را که با ویژگی‌های خاص تمام آلودگی‌ها و باکتری‌ها را از بین می‌برند، در یک جشنواره ویژه با هدایای منحصربه‌فرد عرضه کرده است در این جشنواره شما می توانید با خرید همزمان لباسشویی اصلی و مینی G+ TWINWash مبلغ معادل دستگاه مینی واش خود را پس از نصب دریافت نمایید و یا به ازای خرید مصول مراقبت از لباس LG styler از هدایای نقدی ویژه بهره مند شوید. این جشنواره فقط از ۵ تا ۹ اردیبهشت برگزار می شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های اصلی گلدیران در آن شرکت کنند.

مشاهده محصولات جشنواره

table(6)

شرایط جشنواره :

تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد( فرصت نصب تا ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷)
مشتریان محترم دقت نمایید، در لباسشویی +TWINWash G حتما می بایست لباسشویی اصلی و مینی بصورت همزمان در بازه جشنواره خریداری و نصب شود تا هدیه جشنواره در کارت هدیه شما شارژ گردد.
استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید محصولات مشمول جشنواره ( مطابق با جدول)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت است.
شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام با شماره 0713710 تماس حاصل نمایید.

مراحل شارژ کارت هدیه

sharj(1)

دقت فرمایید:

• جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره ی ۸۴۷۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

• مهلت نصب محصولات تا ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ می باشد.

• تنها ارسال شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمایید.

• به ازای هر محصول مشمول جشنواره که خریداری می کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

• حداکثر تا ۷ روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی نیز حداکثر ۲۰ روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

• جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد ۱ را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ ارسال فرمایید.

• در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت بیست روز از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد ۴ را به شماره ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره ۰۲۱-۸۴۷۳۳( بخش جشنواره ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا ۱ ماه پس از پایان جشنواره خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.

• کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

پشتیبانی

ورود کاربران

ثبت نام عضو جدید

حساب کاربری من

خروج از حساب کاربری