درباره ما

درباره ما

تجارتخانه توکلیان به مدیریت آقای حاج حسن توکلیان در سال 1335 در اردو بازار شیراز شروع به کار کرد.

از همان اوایل شروع به کار آقای حاج حسن توکلیان با دید وسیع و بازی که نسبت به تجارت داشتند، کل منطقه جنوب کشور را زیر پوشش مجموعه خود قرار دادند. ایشان کار خود را با محصولات توشیبا، ناسیونال، جنرال الکتریک، فیلکو، برانت، ری او واک و ساعت های معروف سویسی از جمله وستنواچ، سیکو، اورینت آغاز کردند. 

با گذشت زمان و بزرگ شدن فرزندان ایشان نسل جدید وارد عرصه تجارت گردید. از سال 1370 نام مجموعه به گروه تجاری توکلیان تبدیل گردید و مسئولیت مجموعه را آقای مهندس عباس توکلیان بر عهده گرفتند، که ایشان با افزودن گروه کالاهای جدید از جمله صوتی تصویری، تهویه مطبوع، موبایل گام موثری برای مجموعه و خدمات رسانی به مردم جنوب کشور برداشتند.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت این مدیریت تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و خدمت رسانی بهتر و آسان تر به هموطنان عزیز در سراسر کشور گرفتند.

فروشگاه اینترنتی 3710 از سال 1394 با اتکا به خداوند و در جهت ارایه خدمتی متمایز به هموطنان عزیز بصورت اینترنتی و با قدمتی قریب به 60 سال در عرصه فروش سنتی اینک خدمتگزار شما در فضای مجازیست.

آنچه فروشگاه ما را از دیگر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند اعتبار و قدمت ماست. ما با 60 سال سابقه و خوش نامی در بازار سنتی فروش لوازم خانگی توانسته ایم قریب به 1600 مشتری که اغلب از فروشگاه داران جنوب کشور هستند جذب کنیم و در عرصه عمده فروشی لوازم خانگی به یکی از قطب های فعال اقتصادی جنوب و جنوب شرق کشور تبدیل شویم.

برگ زرین دیگر ما برگزاری همایش های مختلف لوازم خانگی در طول سالیان گذشته است (همایش پارس در سال 93 – همایش الجی در سال 87 – همایش پادیسان سال 75 – همایش فروش کالای ایرانی در سال 90 و …)

در طی سالیان متمادی کارکردن با برند های مطرح و متنوع ایرانی از جمله اسنوا، پارس، دیپوینت، جی پلاس، فروزان، پادیسان، اخوان، ایران شرق، ارج، هیتا شعله، ایران گرما، پارس خزر و …. و خارجی از جمله لاجرمانیا، الجی، سامسونگ، دوو، توشیبا، بلومبرگ، بوش، مجیک، مولینکس، پاناسونیک، فیلیپس، تفال، میدیا و …. جزو خدمات و افتخارات ماست.

هم اکنون با تعداد 40 نیروی فروش و خدمات پس از فروش استوانه های این بنا را رقم زده ایم  و امیدواریم با  کمک های خداوند متعال و البته با کمک مردم عزیز و فهیم ایران بتوانیم در عرصه فروشگاه اینترنتی و ایجاد اشتغال برای جوانان این جامعه قدم های بزرگتری را برداریم.

مدیران فروشگاه اینترنتی سی و هفت، ده

مدیر عامل (CEO) - عباس توکلیان - متولد 1347
مدیر ارشد عملیاتی (COO) - علی اکبر توکلیان - متولد 1360
قائم مقام مدیرعامل - امیرارسلان توکلیان - متولد 1375
مدیر فنی (CTO) - سید مجید فرقانی - متولد 1373