دسته‌بندی جا ادویه و بانکه

یکی از نیاز‌های همیشگی هر آشپزخانه‌ای، تهیه و خرید جا ادویه و بانکه است. شما با وجود جا ادویه می‌توانید به راحتی ادویه‌های خریداری شده را به جا ادویه‌ای منتقل کنید و از مزیت‌های بسیار جا ادویه‌ای استفاده نمایید. بانکه‌ها نیز ظروفی درب دار هستند که برای نگهداری حبوبات، چای، میوه خشک، مربا، خرما، خشکبار و.. مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از جا ادویه و بانکه شامل مزایای فراوانی است که در ادامه‌ی این نوشتار از 3710 به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

مزایای استفاده از جا ادویه و بانکه

اولین و مهم‌ترین ویژگی استفاده از این محصولات، پیشگیری از انتقال آلودگی‌ها به حبوبات و ادویه‌ها است که در صورت عدم استفاده از این ظروف امکان رشد باکتری و انتقال بیماری به افراد به مراتب بیشتر خواهد شد. یکی دیگر از معضل‌هایی که پس از استفاده نکردن از این ظروف پیش می‌آید، رشد و نمو حشرات در حبوبات شما است که پس از گذشت مدتی تمام آشپزخانه شما را در بر خواهند گرفت. رفع این مشکل ممکن است زمان و هزینه فراوانی از شما بگیرد؛ زیرا به سرعت تولیدمثل می‌کنند و تعداد این حشرات چندین و چند برابر خواهد شد.
یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از جا ادویه و بانکه‌های مخصوص آشپزخانه، ایجاد نظم است که این موضوع باعث می‌شود شما از آشپزی و گذراندن وقت در آشپزخانه لذت ببرید. یکی دیگر از مزایای استفاده از ادویه و بانکه تأثیر بالای این ظروف در زیبا‌سازی فضا است. ادویه و حبوبات نیز همانند دیگر محصولات غذایی دارای انقضا و یا بهترین تاریخ مصرف هستند اما شما با استفاده از این ظروف می‌توانید زمان طولانی‌تری از مواد غذایی خود نگهداری کنید.

انواع جا ادویه و بانکه

محصولاتی که برای نگهداری ادویه و خشکبار تولید می‌شوند، دارای مدل‌های متنوع با جنس و رنگ‌های گوناگونی هستند که افراد با توجه به نیاز‌های خود باید این ظروف مصرفی را تهیه کنند. یکی از پر طرفدار‌ترین جنس‌های استفاده شده در طراحی و تولید این ظروف، جنس پلی کربنات است که جزو جدید‌ترین جنس‌های موجود در شهر لوازم خانگی به شمار می‌رود و به علت مزایای بی‌نظیری که دارد، به عنوان پرفروش‌ترین‌ها نیز شناخته می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ظروف، نشکن بودن است که به هنگام افتادن و یا ضربه خوردن، دچار ترک و شکستگی نمی‌شود. این محصول دارای وزن بسیار سبکی است و به شما در حمل آسان نیز کمک می‌کند.
شما جا ادویه و بانکه‌های پلی کربناتی خود را می‌توانید در یخچال نیز قرار دهید؛ زیرا این ظروف در دمای کم نیز دچار مشکل نمی‌شوند. یکی دیگر از جنس‌های پرطرفدار موجود در فروشگاه 3710، بانکه‌های شیشه‌ای هستند که یکی از پر فروش‌ترین محصولات برای نگهداری ادویه و حبوبات به حساب می‌آید. این محصولات در دیزاین آشپزخانه‌ای شیک به شما بسیار کمک می‌کنند اما موضوع قابل توجه‌ای که درباره بانکه‌های شیشه‌ای وجود دارد، شکستن، لب پر شدن و یا ترک خوردن در صورت برخورد ضربات است. اگر شما این محصول را انتخاب کردید، تنها احتیاط و مراقبت می‌تواند به شما در نگهداری ظروف خریداری شده، کمک کند.

انواع رنگ جا ادویه و بانکه

جا ادویه‌ها و بانکه‌ها دارای طیف رنگی متفاوتی هستند و این موضوع به شما در انتخاب وسایل آشپزخانه کمک بسیاری خواهد کرد. شما می‌توانید با توجه به طیف رنگی وسایل آشپزخانه خود، جا ادویه و بانکه‌ها را نیز با همان رنگ تهیه کنید و یا رنگی انتخاب کنید که متضاد رنگ آن‌ها باشد؛ این موضوع باعث چشم گیر‌تر شدن اسباب و وسایل آشپزخانه شما می‌شود.

قیمت جا ادویه و بانکه

قیمت جا ادویه و بانکه آشپزخانه با توجه به جنس و کیفیت آن تعیین می‌گردد اما شما با مراجعه حضوری و آنلاین به مجموعه ۳۷۱۰ با وجود دو شعبه فعال، می‌توانید بهترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید و تا مدت‌ها از خرید دوباره بی‌نیاز شوید. تمامی محصولات فروشگاه 3710 دارای بالا‌ترین کیفیت هستند و نیاز به نگرانی بابت دوام جا ادویه و بانکه‌های خریداری شده از فروشگاه ما نخواهید بود.

نمایش 1–16 از 48 نتیجه