در حال نمایش 15 نتیجه

سشوار

یکی از وسایل مورد نیاز افراد، به خصوص بانوان، سشوار است که در بسیاری از مواقع مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر مصارف خانگی، وجود سشوار در مکان‌های مختلفی ضروری است؛ یکی از این اماکن سالن‌های آرایشی هستند که نیاز به سشوار‌هایی با مقاوت بالا دارند؛ زیرا ممکن است در طول روز مدام از آن استفاده کنند و برای ساعات طولانی سشوار خود را روشن نگه دارند. در فروشگاه 3710 می‌توانید انواع سشوار را خریداری و درب منزل خود تحویل بگیرید. در ادامه به نکات مهمی که در هنگام خرید سشوار باید به آن دقت کنید، می‌پردازیم.

خرید سشوار

امروزه سشوار‌ها دارای تنوع بسیاری هستند که این تنوع در عین مزایایی که دارد، ممکن است افراد را دچار دوگانگی و سردرگمی کند. در مرحله اول باید تصمیم بگیرید که سشوار مورد نظر را برای مصارف خانگی احتیاج دارید یا می‌خواهید از آن در سالن آرایشی خود استفاده کنید. سشوار‌هایی که برای استفاده‌ی شخصی و روزانه احتیاج دارید با سشوار‌های آرایشگاهی کاملا متفاوت هستند. شما برای خرید سشوار‌های آرایشگاهی نیاز به سشوار‌هایی با ولتاژ بالا‌تر دارید و سشوار‌های خانگی پاسخگوی نیاز شما نیست و ممکن است بعد از گذشت مدتی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات با هزینه‌های بالایی داشته باشد.
سشواری که برای سالن‌های آرایشی نیاز دارید باید نسبت به سشوار‌های دیگر سیم‌های بلندتری داشته باشد که به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.. در فروشگاه 3710 سشورهایی موجود هستند که کابل‌های بلندی دارند. این دسته از سشوارها نه تنها در آرایشگاه؛ بلکه برای استفاده در منزل هم مناسب است؛ زیرا ممکن است دسترسی شما به پریز برق سخت باشد ولی به کمک این محصولات می‌توانید به راحتی از آن‌ها بهره ببرید.
نکته‌ی بعدی این است که در هنگام خرید سشوار باید به ولتاژ و قدرت سشوار دقت کنید که پرتاب باد مناسبی به شما ارائه دهد. بهتر است محصولی را تهیه کنید که به طور همزمان دارای باد سرد و باد گرم باشد؛ زیرا باد‌های گرم در طولانی مدت به مو آسیب می‌زنند. یکی دیگر از کاربرد‌های باد سرد بعد از باد گرم و براشینگ است که می‌توانید برای حجم دار نشان دادن موهایتان از باد سرد استفاده کنید.
هنگام خرید دقت داشته باشید محصول موردنظرتان دارای صدای بالا و غیر قابل تحمل نباشد. سشوار‌های موجود در فروشگاه 3710 نسبت به موتور‌های قدرتمندی که دارند، دارای صدای محدودی هستند. وزن سشوار یکی دیگر از مسائل مهم و قابل اهمیت است. ممکن است هنگام استفاده از سشوار وقت زیادی را صرف خشک کردن موهای خود کنید؛ پس در نهایت نیاز به سشواری دارید که کاملا سبک باشد و شما پس از استفاده دچار خستگی نشوید و همچنین به دست شما آسیب وارد نکند.
سشوار‌ها اغلب دارای سری‌های متنوعی هستند که باعث می‌شود باد مستقیم به موی افراد برخورد نکند و باعث صدمات جبران ناپذیر به موی فرد نشود. سری‌های هر سشوار با دیگری متفاوت است و شما بر اساس فر و یا صاف بودن موهای خود و یا بر اساس انتظاراتی که از سشوار خود دارید، باید مدل آن را انتخاب کنید که در صورت ‌عدم اطلاعات کافی، مشاورین ما شما را راهنمایی می‌کنند تا در هنگام خرید دچار اشتباه نشوید و نیاز به خرید دوباره نداشته باشید. یکی دیگر از ویژگی‌های سشوار‌های موجود در مجموعه‌ی 3710، دکمه تنظیم حرارت است که به شما در انتخاب دمای مورد نیاز کمک می‌کند.

خرید سشوار مسافرتی

سشوار‌های مسافرتی یکی از محصولات محبوب و پرطرفدار هستند و برای هر شخصی، به ویژه بانوان محصولی پرکاربرد و ضروری به حساب می‌آید. سشوارهای مسافرتی دارای وزن کمی هستند و نسبت به سایر مدل‌ها، دارای ابعاد کوچک‌تری هستند که به راحتی در کیف و یا چمدان شما قرار می‌گیرند. سشوار مسافرتی تنها مختص به سفر نیست و شما به راحتی می‌توانید این سشوار را در زمان‌های ضروری دیگر نیز حمل و از آن استفاده کنید.
سشوارهای مسافرتی اغلب دارای دسته‌ی تاشو هستند که این مسئله به کم جا بودنشان کمک می‌کند. یکی از مسائل مهم، موتور این دسته از محصولات است که اکثرا دارای موتور‌هایی با آمپر پایین هستند که زمان زیادی از شما را برای خشک کردن مو‌ها می‌گیرد اما سشوار‌های مسافرتی موجود در سایت ۳۷۱۰ دارای ولتاژ بالایی هستند و کیفیت بسیاری خوبی دارند. یکی دیگر از نکات خرید سشوار مسافرتی از فروشگاه 3710 ضمانت پس از فروش است که به شما در خریدی مطمئن کمک می‌کند. سشوار‌های مسافرتی ما دارای کابل‌های بلند هستند که شما را از سیم‌های رابط بی‌نیاز می‌کنند و به راحتی در هر مکانی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این نوع از محصولات مسافرتی ما دارای سری مجزا هستند که باعث جلوگیری از آسیب به موهایتان می‌شود و در تسریع فرآیند خشک کردن مو به شما کمک می‌کنند.