در حال نمایش 3 نتیجه

دسته‌بندی توستر و آون توستر

امروزه خرید یک توستر و یا آون توستر با ویژگی‌های کاربردی، نیاز هر منزل و آشپزخانه‌ای است و در بسیاری از مواقع به افراد، به خصوص بانوان خانه دار کمک می‌کند. در دهه‌های قبل تنها کارایی توستر گرم کردن نان بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی توستر‌هایی تولید شده که می‌توان برای داغ کردن غذا، پخت نان و البته انواع کیک و شیرینی، خشک کردن میوه و… از آن‌ها کمک گرفت. این توستر‌ها با نام آون توستر در بازار ارائه می‌شوند که امروزه طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده‌اند. ما در شهر لوازم خانگی ۳۷۱۰ با وجود دو شعبه فعال، بهترین و جدید‌ترین توستر و آون توستر‌هایی را موجود کردیم که هر یک دارای مزایا و ویژگی‌های متفاوتی هستند. در ادامه به معرفی و بررسی کارایی توستر و آون توستر می‌پردازیم؛ با ما همراه باشید.

مزایا و ویژگی‌های آون توستر

همانطور که اشاره شد، این محصول تنها برای داغ کردن و یا برشته کردن نان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و می‌توان با انتخاب آون توستر مناسب، از خرید فر و مایکروفر بی‌نیاز شوید. لقب آون توستر، آچار فرانسه است و نقش مهمی در آشپزخانه‌ی هر خانه‌ای ایفا می‌کند. علاوه بر تمامی قابلیت‌های بیان شده، امروزه آون توستر‌های پیشرفته دارای جوجه گردان‌هایی هستند که می‌توان با استفاده از آن جوجه و مرغ‌های تیکه‌ای را کبابی کنید.
اگر شما نیز مواد غذایی و یا گوشت و مرغ را فریز می‌کنید، تهیه یک آون توستر نیازی اساسی برای منزل شما محسوب می‌شود؛ زیرا با استفاده از آون توستر می‌توانید غذا و یا مواد غذایی یخ زده خود را در کمترین زمان یخ‌زدایی کنید. این موضوع در صرفه جویی زمان بسیار موثر است.
این محصول دارای قابلیت گریل غذا و نان است که در برشته کردن مواد غذایی به شما کمک می‌کند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای خرید آون توستر باید به آن دقت کنید، استفاده راحت از این وسیله است که این موضوع باعث می‌شود تمامی افراد با سنین گوناگون بتوانند از آن بهره بگیرند. آون توستر‌ها دارای قابلیت تنظیم حرارت نیز هستند. یکی از موضوعاتی که قابل توجه بسیاری از افراد است، نظافت آسان آون توستر‌ها است. با خرید آون توستر می‌توانید پس از هر بار استفاده به راحتی داخل آن را تمیز کنید. این محصول دارای سینی است و به راحتی می‌توانید ظروف و قالب‌هایی که در آون توستر قرار می‌دهید را جا به جا کنید. آون توستر‌ها دارای ابعاد نسبتا مناسبی هستند و افرادی که دارای آشپزخانه‌هایی با فضای کمتر هستند نیز می‌توانند از آن بهره بگیرند. شما می‌توانید به راحتی آون توستر خود را روی کابینت و یا اپن آشپزخانه خود قرار دهید.

قیمت آون توستر

یکی از مزایای این محصول قیمت مناسب نسبت به پر کاربرد بودن آن است. با خرید آون توستر به جای مایکروفر نیز می‌توانید خدمات بیشتری بگیرید و همچنین قیمت کمتری پرداخت کنید. اما در نهایت دقت داشته باشید که قیمت توستر و آون توستر وابسته به انتخاب شما است و با توجه به ویژگی و کارایی آن هزینه پرداختی شما مشخص می‌شود. هر یک از این توستر‌ها دارای قیمت متفاوتی هستند و قیمت ثابتی در بازار فروش لوازم خانگی وجود ندارد. با مراجعه به شهر لوازم خانگی سی و هفت ده می‌توانید توستر‌هایی با بهترین قیمت و در عین حال بالا‌ترین کیفیت خریداری کنید. تمامی کالا‌های ما از جمله توستر و آون توستر‌ها دارای ضمانت اصالت کالا هستند و تنها با اعتماد به ما می‌توانید کالای اصلی و همراه با ضمانت سفارش دهید. اگر شما در انتخاب و خرید خود دچار تردید هستید، می‌توانید تنها با بازگو کردن نیاز‌های خود به متخصصان فروش ما توستری متناسب با منزل خود خریداری کنید. مشاورین ما در تمام طول روز برای خریدی بهتر، پاسخگوی شما عزیزان هستند.