ظرفشویی

نمایش 1–30 از 45 نتیجه

خرید ماشین ظرفشویی

در چند دهه‌ی پیش ماشین ظرفشویی به نسبت این دوره شناخته شده نبود و افراد با آن آشنایی نداشتند اما امروزه به دلیل مشغله‌هایی که برای بانوان ایجاد شده، یکی از نیاز‌های هر منزل شده و در سریع‌تر پیش بردن کار‌های منزل به بانوان کمک بسیاری خواهد کرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ماشین‌های ظرفشویی دارای تنوع بالایی است که ممکن است شما را هنگام خرید سردرگم کند و در انتخاب شما مشکل ایجاد کند.

انواع ماشین ظرفشویی

برای خرید و تهیه این محصول باید به نکاتی اساسی توجه کنید تا مطابق نیاز منزل خود این وسیله را خریداری کنید و به مشکلات زیادی برخورد نکنید که ما در این بخش شما را در خرید ماشین ظرفشویی راهنمایی خواهیم کرد.

خرید ماشین ظرفشویی ایستاده

این نوع ماشین ظرفشویی دارای طرفداران بسیاری است و اگر شما خانواده پر جمعیتی هستید، این محصول بسیار مناسب شما است. دقت داشته باشید این محصول نسبت به انواع دیگر ماشین‌های ظرفشویی‌ فضای زیادی را اشغال می‌کند و از قبل باید فضای مورد نیاز را در نظر بگیرید تا برای قرار دادن ماشین ظرفشویی خود به مشکل بر نخورید. ماشین‌های ایستاده تعداد ظرف‌های بیشتری نیز در خود جا می‌دهند اما به علت منبع بزرگ‌تر نسبت به دیگر ماشین‌های ظرفشویی‌ تا اتمام کامل کار زمان بیشتری نیاز دارند و به تبع مصرف مواد شوینده‌ی آن نیز بیشتر خواهد بود. با خرید این نوع محصول شما در مهمانی‌ها و مجالس راحت هستید و زمان زیادی درگیر ظروف کثیف و یا استفاده شده نخواهید بود.

خرید ماشین ظرفشویی تو کار

اگر شما کابینت‌های زیادی در آشپزخانه خود دارید و همچنین فضای زیادی برای قرار دادن ماشین ظرفشویی ندارید، می‌توانید از ماشین‌های ظرفشویی توکار بهره ببرید. این محصول در داخل کابینت‌های نزدیک و یا زیر سینک ظرفشویی قرار می‌گیرد که می‌توانید برای مخفی کردن آن از دربی با جنس و طرح کابینت‌های دیگرتان استفاده کنید. امروزه این سبک بسیار ترند شده و طرفداران زیادی جلب کرده است. ماشین‌های توکار نسبت به ماشین ظرفشویی‌های ایستاده تفاوتی ندارند و به یک اندازه قوی و کاربرد هستند که در سایز‌ها و اندازه‌های مختلف در بازار عرضه می‌گردد. شما با توجه به میزان نفرات و درجه استفاده باید اندازه آن را مشخص کنید که مشاورین ما در تمام طول انتخاب و در نهایت خرید محصول مورد نظرتان شما را در انتخابی بی‌نقص و مورد استفاده راهنمایی خواهند کرد.

خرید ماشین ظرفشویی رومیزی

یکی دیگر از انواع ماشین‌های ظرفشویی مدل رومیزی آن است. این نوع از ماشین‌ها مناسب خانواده‌های کم جمعیت است و کاربرد زیادی برای خانواده‌هایی با تعداد نفرات بالا ندارد. یکی از مزایای آن این است که فضای کمی را اشغال می‌کند و شما در نگهداری آن نیاز به فضای زیادی نخواهید داشت. ماشین ظرفشویی رو میزی شامل قیمت و هزینه کمتری نسبت به ماشین لباسشویی‌های دیگر است و خرید آن کاملا به صرفه خواهد بود. در نهایت اگر فضا آشپزخانه منزل شما محدود است، ماشین ظرفشویی رومیزی گزینه بسیار مناسبی برای شما است.

خرید ماشین ظرفشویی

هر محصولی نیاز به اطلاعات برای استفاده دارد؛ ماشین‌های ظرفشویی نیز نیاز به یادگیری قبل از استفاده دارد. تمام محصولات ما دارای دفترچه راهنما است که با وجود این مطالب شما دچار مشکل هنگام استفاده نمی‌شوید و مشکلی در حین استفاده برای شما و افراد خانواده پیش نمی‌آید. مشاورین فروش مجموعه ما به شما در خریدی به صرفه و مورد نیاز منزلتان شما را راهنمایی می‌کنند که تا چندین سال از خرید دوباره و یا تعمیر وسایل خریداری شده بی‌نیاز خواهید بود. با اعتماد به مجموعه سی و هفت ده 3710 می‌توانید راحتی را تجربه کنید.