در حال نمایش 16 نتیجه

دسته‌بندی ریش تراش

یکی از بهترین محصولاتی که در طی این سال‌ها به مروز زمان دارای پیشرفت زیادی بوده، ماشین‌های ریش تراش است. یکی از نیاز‌های غیر قابل حذف آقایان، داشتن ریش تراش حرفه‌ای است. امروزه با پیشرفت لوازم برقی، ماشین‌های ریش تراش‌ نیز دارای تنوع مدل، کیفیت و برند شده‌اند. به علت پر فروش بودن این وسیله بسیاری از برند‌های معروف نیز خط تولید این محصول را راه‌اندازی کرده و سهم خوبی از بازار را از آن خود کرده‌اند. شما می‌توانید ریش تراش موردنظرتان را از سایت 3710 تهیه کرده و حتی به عنوان هدیه‌ای نفیس به عزیزان خود کادو دهید.

برای خرید ریش تراش به چه نکاتی توجه کنیم؟

همانطور که اشاره شد، ریش تراش‌ها دارای تنوع بالایی هستند اما برای خرید ریش تراشی عالی که علاوه بر مرتفع کردن تمامی نیازهای شما، قیمت، دوام و کیفیت مناسبی را نیز ارائه دهد، احتیاج به اطلاعاتی در این زمینه دارید. در ادامه مشاورین فروش 3710 اطلاعات مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد.

1. انواع مدل ریش تراش

ریش تراش‌ها دارای مدل‌های متنوعی هستند که هر فرد با توجه به نیاز خود باید محصول مورد نظر را انتخاب کند. یکی از انواع مدل‌های ریش تراش، تیغه چرخشی است که جزو بهترین و جدید‌ترین تیغه‌ها به حساب می‌آیند. اگر شما دارای پوست حساسی هستید، این مدل از ریش تراش‌ها کاملا مناسب شما خواهد بود. با وجود ریش تراش‌های چرخشی شما می‌توانید به راحتی در حالت‌های مختلف صورت خود را اصلاح کنید. انواع مدل‌های ریش تراش چرخشی در فروشگاه 3710 موجود است و با بهترین قیمت خدمت مشتریان عرضه می‌گردد.
یکی دیگر از مدل‌های ریش تراش ، تیغه‌های فویلی است و همان‌طور که از نام آن نیز مشخص است، تعدادی تیغ به صورت فویل چیده شده‌اند تا فرآیند اصلاح به صورت کامل انجام شود. شما تنها می‌توانید از این ریش تراش به صورت خطی بهره ببرید و همانند ریش تراش‌های چرخشی نمی‌توانید حالت آن را تغییر دهید و این یکی از معایب این محصول است. دقت داشته باشید اگر شما به صورت روزانه از ماشین ریش تراش استفاده می‌کنید، این محصول مناسب شما است و با وجود تیغه‌های موجود، تمام تار‌های ریز را هم اصلاح می‌کند.

2. ویژگی‌های مهم ریش تراش

یکی دیگر از مدل‌های ریش تراش ، محصولاتی با قابلیت ضد آب بودن هستند که بهتر است که شما هم محصولی را تهیه کنید که این قابلیت را نیز داشته باشد. با وجود این قابلیت، شستشوی ریش تراش شما پس از استفاده راحت‌تر خواهد بود و دچار مشکلاتی همچون آب نخوردن دستگاه نیستید. از سوی دیگر شما در حمام نیز می‌توانید از این محصول برای اصلاح صورت خود استفاده نمایید.
برای خرید ماشین ریش تراش بهتر است به قابلیت تعویض تیغه‌ها نیز دقت کنید. محصولاتی که از قابلیت تعویض سری و تیغ را ندارند، دارای مدل اصلاح محدودی هستند. بهتر است تیغ‌های محصول شما نیز از قابلیت ضد حساسیت، تعویض و همچنین ضد آب بودن برخوردار باشند.

3. نوع اتصال ریش تراش

با پیشرفت تکنولوژی و تولید محصولات جدید، طراحان مدلی از ریش تراش‌ها را عرضه کرده‌اند که افراد به هنگام استفاده دچار محدودیت نباشند و از پیدا کردن پریز برق در محل‌های مورد نظر بی‌نیاز شوند. ماشین‌های ریش تراش که با باتری کار می‌کنند، یکی از بهترین مدل‌های ریش تراش هستند که تنها با مدت زمان کوتاهی شارژ می‌شوند و می‌توانید تا چندین بار پس از شارژ کامل از آن بهره بگیرید. شما با وجود این نوع محصول می‌توانید به راحتی صورت خود را اصلاح کنید اما به هنگام تهیه این محصول کیفیت باتری را در نظر بگیرید که به مرور زمان دچار مشکل نشوید.

4. قیمت ریش تراش

دقت داشته باشید که قیمت ماشین ریش تراش بستگی به مدل، برند و ویژگی یا مزایای محصول مورد نظر شما دارد اما برای خرید محصولی مطمئن باید از مرکزی قابل امینان خرید کنید. ما در مجموعه گسترده ۳۷۱۰ با دو شعبه فعال، برای خرید ریش تراشی عالی در کنار شما خواهیم بود. تمامی محصولات موجود در فروشگاه دارای ضمانت هستند و حتی پس از خرید محصول شما را تنها نخواهیم گذاشت. اگر شما برای خرید ماشین ریش تراش دچار تردید هستید، تنها با بیان نیاز‌هایتان به مشاورین و متخصصین ما می‌توانید انتخابی مناسب سلیقه خود داشته باشید.