درباره 3710

تجارتخانه توکلیان به مدیریت آقای حاج حسن توکلیان در سال 1335 در اردو بازار شیراز شروع به کار کرد، و 3710 حاصل یکی از کارکرد های این مجموعه می باشد.

از همان اوایل شروع به کار آقای حاج حسن توکلیان با دید وسیع و بازی که نسبت به تجارت داشتند، کل منطقه جنوب کشور را زیر پوشش مجموعه خود قرار دادند. ایشان کار خود را با محصولات توشیبا (Toshiba)، ناسیونال (National)، جنرال الکتریک (General Electric)، فیلکو (Philco)، برانت (Brandt)، ری او واک (Rayovac) و ساعت های معروف سویسی از جمله وست اند واچ (West End Watch)، سیکو (Seiko)، اورینت (Orient) آغاز کردند. 

با گذشت زمان و بزرگ شدن فرزندان ایشان نسل جدید وارد عرصه تجارت گردید. از سال 1370 نام مجموعه به گروه تجاری توکلیان تبدیل گردید و مسئولیت مجموعه را آقای مهندس عباس توکلیان بر عهده گرفتند، که ایشان با افزودن گروه کالاهای جدید از جمله صوتی تصویری، تهویه مطبوع، موبایل گام موثری برای مجموعه و خدمات رسانی به مردم جنوب کشور برداشتند.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت این مدیریت تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و خدمت رسانی بهتر و آسان تر به هموطنان عزیز در سراسر کشور گرفتند.

فروشگاه اینترنتی 3710 از سال 1394 با اتکا به خداوند و در جهت ارائه خدمتی متمایز به هموطنان عزیز به صورت اینترنتی و با قدمتی قریب به 60 سال در عرصه فروش سنتی اینک خدمتگزار شما در فضای مجازیست.

آنچه فروشگاه ما را از دیگر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند اعتبار و قدمت ماست. ما با 60 سال سابقه و خوش نامی در بازار سنتی فروش لوازم خانگی توانسته ایم قریب به 1600 مشتری که اغلب از فروشگاه داران جنوب کشور هستند، جذب کنیم و در عرصه عمده فروشی لوازم خانگی به یکی از قطب های فعال اقتصادی جنوب و جنوب شرق کشور تبدیل شویم.

برگ زرین دیگر ما برگزاری همایش های مختلف لوازم خانگی در طول سالیان گذشته است (همایش پارس در سال 93 – همایش الجی در سال 87 – همایش پادیسان سال 75 – همایش فروش کالای ایرانی در سال 90 و …)

در طی سالیان متمادی کارکردن با برند های مطرح و متنوع ایرانی از جمله اسنوا (Snowa)، پارس (Pars)، دیپوینت (Drepoint)، جی پلاس (Gplus)، فروزان (Forouzan)، پادیسان (Padisan)، اخوان (Akhavan)، ایران شرق (Iran Shargh)، ارج (Arj)، هیتا شعله (Hita Sholeh)، ایران گرما (Iran Garma)، پارس خزر (Pars Khazar) و …. و خارجی از جمله لاجرمانیا (La Germania)، الجی (LG)، سامسونگ (Samsung)، دوو (Daewoo)، توشیبا (Toshiba)، بلومبرگ (Blomberg)، بوش (Bosch)، مجیک (Magic)، مولینکس (Moulinex)، پاناسونیک (Panasonic)، فیلیپس (Philips)، تفال (Tefal)، میدیا (midea) و …. جزو خدمات و افتخارات ماست.

هم اکنون با تعداد 40 نیروی فروش و خدمات پس از فروش استوانه های این بنا را رقم زده ایم  و امیدواریم با  کمک های خداوند متعال و البته با کمک مردم عزیز و فهیم ایران بتوانیم در عرصه فروشگاه اینترنتی و ایجاد اشتغال برای جوانان این جامعه قدم های بزرگتری را برداریم.

افتخارات مجموعه سی و هفت، ده

مدیران فروشگاه اینترنتی سی و هفت، ده

علی اکبر توکلیان
مدیر ارشد مالی (CFO)
امیرارسلان توکلیان
مدیر ارشد عملیاتی (COO)