در حال نمایش 11 نتیجه

دسته‌بندی سماور

همه ما با کارایی سماور‌ها آشنا هستیم اما سماور به غیر از جوشاندن آب و استفاده برای چای و دیگر نوشیدنی‌ها، موجب زیبایی بیشتر فضا و دیزاین مدرن آشپزخانه و منزل می‌شود. در این دهه یکی از ارکان اصلی جهاز نیز سماور‌ها هستند. امروزه با پیشرفت دیگر لوازم خانگی، سماور‌ها نیز در مدل‌های گوناگونی طراحی می‌شوند که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. دو نوع از پر کاربرد ‌ترین مدل سماور‌ها که برای استفاده‌ی روزمره به کار می‌روند، سماور برقی و سماور گازی هستند که در این بخش به معرفی و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

خرید سماور برقی

پرطرفدار‌ترین نوع سماور، سماور برقی است که مهم‌ترین علت پر فروش بودن آن، کارایی بسیار ساده و آسان آن است. همانطور که از نام آن نیز مشخص است، این محصول تنها با استفاده از کابل رابط به پریز برق متصل می‌شود. این نوع سماور به علت استفاده آسان برای اداره‌جات و دفاتر کاری بسیار مناسب است. سماور‌های برقی بسیار متنوع هستند و مدل‌های گوناگون و مدرنی دارند. این محصول دارای ابعاد گوناگونی است و شما می‌توانید با توجه به تعداد افراد خانواده و مهمانی‌هایی که برگزار می‌کنید، ظرفیت و لیتر سماور مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
نکته‌ای که قبل از خرید سماور‌های برقی باید به آن توجه کنید، ایمنی بودن سماور مورد نظر است. اگر شما محصولی انتخاب کنید که از ایمنی پایینی برخوردار باشد، ممکن است هنگام شستشو دچار اتصالی شود و دیگر قابل استفاده نباشد؛ در نهایت مجبور به خرید و هزینه دوباره و یا درگیر خطراتی همچون برق گرفتگی خواهید شد. تمامی سماور‌های موجود درشهر لوازم خانگی 3710 دارای طراحی استاندارد و ایمن هستند و پس از تمیز کردن و یا استفاده‌های طولانی مدت، دچار هیچ نوع مشکلاتی نخواهند شد. مهم‌ترین معیار برای خرید سماور برقی، به جوش آمدن در زمان کمتر و سریع‌تر است که موضوع مهمی در خرید سماور به شمار می‌رود.

خرید سماور گازی

اگر شما نیز از صرفه جویان برق هستید، بهترین گزینه برای شما انتخاب سماور‌های متصل به گاز است. دقت داشته باشید که استفاده از گاز به صرفه‌تر و شامل هزینه کمتری نسبت به قبوض پرداختی برق است. استفاده از این سماور‌ها با استفاده از کپسول و یا اتصال به گاز شهری است. سماور گازی دارای دوام و استحکام بسیار بالایی است و با انتخاب آن می‌توانید تا سال‌های متعدد از خرید دوباره سماور بی‌نیاز شوید.
مهم‌ترین نکته برای خرید سماور گازی، وجود ترموکوپل است. وظیفه این قطعه کاربردی و ضروری، قطع جریان گاز به صورت اتوماتیک است که باعث جلوگیری از خطرات احتمالی گاز گرفتگی می‌شود. نکته‌ی مهم دیگری که وجود دارد، این است که می‌توانید از این محصول حتی در زمان قطعی برق نیز بهره ببرید. این سماور نیز همانند دیگر محصولات دارای طرح‌ها و مدل‌های بسیار زیبا و متنوعی است که شما تنها با مراجعه به سایت و یا شعبه‌های فروشگاه ۳۷۱۰، می‌توانید سماور‌های گازی گوناگونی را مشاهده کنید و خریدی زیبا و در عین حال پر کاربرد داشته باشید.

قیمت سماور

قیمت هر کدام از سماور‌ها بر اساس جنس، ابعاد، ظرفیت و در نهایت توان محصول مورد نظر تعیین می‌شود. اگر شما به دنبال سماوری با قیمت مناسب هستید، تنها با مراجعه به فروشگاه شهر لوازم خانگی 3710 می‌توانید خریدی به صرفه داشته باشید. تمامی محصولات در مجموعه‌ی ۳۷۱۰ دارای ضمانت کالا هستند و شامل خدمات و ضمانت پس از فروش می‌شوند. شما برای خریدی مطمئن تنها نیاز است به فروشگاه ما اعتماد کنید تا بتوانید انتخابی مناسب سلیقه خود داشته باشید. در نهایت اگر برای خرید سماور مورد نظر دچار تردید هستید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مشاورین و متخصصان فروش ما تماس بگیرید و سماور مورد نیاز خود را تهیه کنید.