نمایش دادن همه 9 نتیجه

همزن

دسته‌بندی همزن

خرید همزن برقی جزو نیاز‌های هر آشپزخانه به حساب می‌آید، حتی اگر شما به پخت کیک علاقه‌ای نداشته باشید؛ زیرا همزن‌ها تنها برای درست کردن شیرینی و کیک مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و می‌توانید از همزن‌ها در بسیاری از مراحل آشپزی از جمله همزدن تخم مرغ، مخلوط کردن مواد کوکو، همزدن حلیم، همزدن فوم شیر و برای درست کردن نوشیدنی‌های گرم و در مواقع دیگر استفاده نمایید. همزن‌ها دارای مدل‌های متفاوتی هستند که هر یک کارایی متفاوتی دازند. ما در فروشگاه ۳۷۱۰ تمامی مدل‌های همزن را موجود و در دسترس عموم قرار داده ایم. برای خرید همزن نیاز به کسب اطلاعاتی دارید تا بتوانید خریدی کارآمد داشته باشید. در ادامه بهترین همزن‌ها را به همراه ویژگی‌های گوناگون به شما معرفی خواهیم کرد.

خرید همزن

همزن‌ها شامل مدل‌های متنوعی هستند که هر کدام ویژگی متفاوتی دارند و هر یک کاربرد‌های مختلفی دارند. ما برای اینکه شما بتوانید خریدی کارآمدداشته باشید که مورد نیاز خود و مناسب آشپزخانه‌تان باشد، تمامی مدل‌های همزن را معرفی خواهیم کرد.

همزن کاسه ای:

این نوع همزن به همراه کاسه‌ای است که با استفاده از کاسه‌ی خود همزن می‌توانید مواد مورد نظر را به راحتی مخلوط کنید. اولین ویژگی این محصول مجهز بودن است که نیاز به خرید جداگانه‌ی کاسه‌ای ضد خش ندارید. همزن‌های کاسه دار در ابعاد متفاوتی طراحی می‌شوند که می‌توانید با توجه به نیاز خود اندازه آن را انتخاب کنید. کار با همزن‌های کاسه دار به مراتب آسان‌تر از کار با همزن‌های ساده است که علت آن، عدم نگهداشتن به هنگام استفاده است.

همزن ایستاده:

این نوع همزن بدون کاسه است و به طور جداگانه مورد استفاده قرار می‌گیرد که نسبت به همزن‌های کاسه‌ای شستشو بسیار آسانی دارد و همچنین فضای کمتری از شما را اشغال می‌کند. برای این نوع همزن باید به وزن آن توجه بسیاری کنید؛ زیرا در صورت سنگین بودن وزن همزن، پس از مدتی استفاده نیاز دست شما خسته خواهد شد و نمی‌توانید به خوبی از آن استفاده کنید. همزن ایستاده بهتر است که دارای دسته‌ای باشد که هنگام استفاده فشار به دست افراد وارد نکند. با خرید این همزن به راحتی می‌توانید در ظروف گوناگون و بدون نیاز به جا به جایی ظرف، مواد خوراکی خود را با یکدیگر مخلوط کنید.

همزن چند کاره:

امروزه برخی از همزن‌هایی که در بازار عرضه شده اند، چند کاره هستند که این موضوع توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. اولین حسن همزن‌های چند کاره، صرفه جویی در هزینه‌ها و پرداخت مبلغ کمتری برای تهیه چندین محصول به صورت یک‌جا است. برای خرید همزن‌های چند کاره تنها نیاز است به سایت ۳۷۱۰ مراجعه کنید. همزن‌های موجود در فروشگاه 3710 کارایی‌هایی همچون خرد کردن، کوبیدن، مخلوط کردن و خامه زدن دارد و در نهایت هر یک از این محصولات جزو اصلی‌ترین نیاز‌های هر خانه به شمار می‌رود.

برای خرید همزن خوب به چه نکاتی توجه کنیم؟

موتور همزن:

تمامی همزن‌های موجود در مجموعه سی و هفت ده ۳۷۱۰، دارای موتور‌هایی با قدرت بسیار بالا هستند. با انتخاب همزن‌های ما می‌توانید در کمترین زمان، بیشترین حجم از مواد غذایی را مخلوط کنید که این موضوع در عدم اتلاف وقت و مخلوط شدن یک‌دست مواد بسیار موثر است.

تنظیم درجه همزن:

در هنگام خرید دقت کنید که محصول مورد نظر شما قابلیت تنظیم درجه و سرعت را داشته باشد؛ زیرا در برخی از اوقات نیاز به همزدن با حداکثر سرعت و یا مخلوط کردن با درجه کمتر است. در صورت داشتن تنظیم درجه شما به آسانی می‌توانید مواد دیگر را نیز مخلوط کنید و نیاز به همزن دستی نداشته باشید.

تیغه همزن:

قسمت مهم همزن‌ها پره‌ها هستند که در ابعاد و با جنس‌های متفاوتی تولید می‌شوند. بهتر است برای خرید همزن، تیغه‌هایی با متریال استیل را انتخاب کنید. تیغه‌های استیل قدرت بیشتری دارند و همچنین از دوام بالا‌تری برخوردار هستند. تیغه‌های استیل دچار زنگ زدگی نمی‌شوند و طعم بدی به مواد غذایی منتقل نمی‌کنند.

قیمت همزن:

امروزه با وجود تنوع بسیار بالا در مدل و برند همزن‌ها، قیمت‌های متفاوتی نیز در بازار وجود دارد که با توجه به ویژگی‌های هر محصول مشخص می‌شود. برای خریدی به صرفه و با بهترین کیفیت تنها می‌توانید به شعب و سایت 3710 مراجعه کنید. همزن‌های موجود در فروشگاه سی و هفت ده نیز همانند دیگر محصولات دارای ضمانت و اصالت کالا هستند و همچنین خدمات پس از فروش دارند که این موضوع در خرید مطمئن‌تر و لذت‌بخش‌تر بسیار موثر است.