در حال نمایش 23 نتیجه

دسته‌بندی کتری و قوری

در تمامی این سال‌ها تنها نوشیدنی حذف نشدنی در بین خانواده‌های ایرانی، قطعا چای است. برای آماده کردن این نوشیدنی گرم و آرامش‌بخش امروزه لوازم متعددی تولید شده اما بهترین انتخاب برای دم کردن چای با عطر و بوی طبیعی، استفاده از کتری قوری است. دم کردن چای ایرانی بر روی گاز لذت و صفای خاص خود را دارد؛ به همین دلیل کتری قوری‌های روگازی از جمله محبوب‌ترین محصولات موجود در آشپرخانه‌های ایرانی به‌شمار می‌رود.

برای خرید کتری و قوری به چه نکاتی توجه کنیم؟

این نوع کتری از زمان‌های دور نیز در میان ایرانیان محبوب بوده است اما امروزه طرح‌ها و مدل‌های بسیار متنوعی وارد بازار شده که ممکن است شما به هنگام خرید دچار سردرگمی شوید. برای خرید کتری و قوری کاربردی و مناسب باید نکاتی را مورد توجه خود قرار دهید. در ادامه به بررسی این نکات می‌پردازیم تا بهترین خرید را از شهر لوازم خانگی سی و هفت ده تجربه کنید.

شیر کتری و قوری:

در مرحله اول باید دقت داشته باشید فرم بدنه و شیر کتری شما به نحوی باشد که برای هر بار استفاده نیاز به جا به جایی کتری نداشته باشید؛ در غیر این صورت برای استفاده‌ی روزمره مناسب نخواهد بود و به هنگام حمل کتری و قوری دچار خستگی می‌شوید. از سوی دیگر هنگامی که کتری شما مملو از آب جوش است، ممکن است دچار خطرات سوختگی شوید؛ پس بهترین انتخاب کتری‌هایی هستند که شیر نسبتا بلندی دارند و نیاز به جا به جایی در هنگام استفاده نخواهید داشت. یکی از ویژگی‌هایی که در تمامی کتری قوری‌های فروشگاه ما می‌توان مشاهده کرد، وجود توری‌هایی در شیر قوری است که باعث صاف شدن دمنوش و چای شما می‌شود.

ظرفیت کتری و قوری:

کتری و قوری‌ها دارای ابعاد و ظرفیت‌های متفاوتی هستند که می‌توانید بر حسب تعداد افراد خانواده و حتی مصرف روزانه چای و دمنوش، اندازه کتری قوری مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر اندازه‌ای بزرگ‌تر از نیاز خود تهیه کنید که مناسب شما نباشد، در شستشو و جا به جایی به مشکل برخورد می‌کنید و همچنین اگر کتری و قوری نسبتا کوچکی تهیه کنید، نیاز به دم کردن مکرر چای خواهید داشت؛ در نهایت به هنگام بروز هر یک از این مشکلات نیاز به خرید کتری قوری با ابعاد مناسب منزل خود خواهید داشت که این مسئله باعث صرف هزینه‌ی بیشتر خواهد شد.

جنس کتری و قوری:

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در رابطه با خرید کتری قوری وجود دارد، جنس آن است که پیش از خرید نیاز به اطلاعات کافی در رابطه با مزایا و معایب آن متریال دارید. امروزه جنس‌های گوناگونی وارد بازار شده‌اند اما اگر شما به دنبال کتری قوری‌هایی هستید که از استحکام بالایی برخوردار باشند، تنها با مراجعه به فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی 3710 می‌توانید انتخابی فوق العاده داشته باشید.

دسته‌های کتری و قوری:

بکی دیگر از نکاتی که بهتر است هنگام خرید به آن دقت کنید، دسته قوری و کتری مورد نظر شما است. دسته‌های محصول انتخابی بهتر است که نسوز باشد؛ زیرا در غیر صورت در اولین موقعیتی که در معرض حرارت قرار بگیرد، از بین رفته و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. تمام کتری و قوری‌های فروشگاه 3710 دارای دوام و ماندگاری دائمی هستند که حتی پس از سال‌ها استفاده، دچار مشکلاتی از این قبیل نمی‌شوند. البته بخش دیگری از کتری که باید دارای قابلیت نسوز باشد، قسمت زیرین کتری است که در راس حرارت قرار دارد و ممکن است بعد از مدتی استفاده از بین برود. تمامی کتری‌های موجود در فروشگاه سی و هفت ده دارای زیره‌ای چدن و بدنه‌ای با رنگ ثابت هستند و پس از مدت‌ها استفاده نیز همانند روز اول ظاهر زیبا و مدرن خود را حفظ خواهند کرد.

قیمت کتری و قوری

همانطور که مطلع هستید، قیمت هر محصول با دیگری متفاوت است. قیمت کتری و قوری نیز با توجه به ظرفیت، جنس، طرح و ویژگی‌های دیگر آن محصول تعیین می‌شود. اگر شما به فروشگاه‌های متعددی مراجعه کرده باشید، متوجه می‌شوید که کتری و قوری‌ها دارای ضمانت نیستند اما در فروشگاه 3710 می‌توانید خریدی با ضمانت اصالت و سلامت محصول دریافت کنید؛ این موضوع در خرید مطمئن‌تر نیز تاثیر گذار است.