کولرآبی

نمایش دادن همه 10 نتیجه

دسته‌بندی کولر آبی

کولر یکی از نیاز‌های اساسی بشر است که در روزهای گرم تابستانی ناجی شما خواهد بود. کولر‌های آبی یکی از قدیمی‌ترین و اولین محصولات سرمایشی هستند که تمامی افراد با آن آشنایی دارند. کولرهای آبی در پشت بام و یا بیرون از مکان مورد نظر قرار می‌گیرند و به کمک کانال کشی و نصب دریچه‌هایی بر روی دیوار، به شما باد خنک ارائه می‌دهد. کولر آبی دارای پرتاب باد قوی است و کفاف مکان‌هایی با متراژ بالا را نیز می‌دهد؛ البته این موضوع ارتباط مستقیمی با قدرت و آمپر کولر خریداری شده دارد. شما باید بر اساس فضای در نظر گرفته شده آمپر و اندازه کولر خود را انتخاب کنید.

مزایای خرید کولر آبی

این محصول سرمایشی ویژگی‌های فراوانی دارد و به دلیل همین مزایا و ویژگی‌ها به محصولی فراگیر  و محبوب مبدل شده است. کولر آبی نه تنها در خنک کردن فضا به شما کمک می‌کند؛ بلکه در تهویه‌ی محیط نیز نقش به سزایی دارد. کولر‌های آبی از دوام بالایی برخوردار هستند و شما تا سالیان سال نیاز به خرید دوباره محصول سرمایشی برای منازل خود نخواهید داشت. نصب کولر نیاز به افراد ماهر و خبره در این شغل دارد اما راه انداختن سال به سال کولر آبی بسیار آسان است و نیاز به مهارت خاصی ندارد.

کولر آبی دارای بدنه محکمی است و جای نگرانی بابت آسیب در اثر بارش برف و باران و زنگ زدگی بدنه وجود ندارد. کولر‌ها به علت تابش مستقیم خورشید در معرض پوسیدگی قرار می‌گیرند که با خرید محصولات با کیفیت و استفاده از سایه‌بان با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید شد. همچنین به دلیل درب‌هایی با مقاومت بالا که روی کولر‌های آبی نصب شده، نفوذ گرد و غبار به داخل کولر‌های آبی تقریبا غیر ممکن است.

هنگام خرید دقت داشته باشید کولر آبی مورد نظر شما دارای پوشال‌های با کیفیت و پر تراکم باشد؛ زیرا در غیر این صورت باد مناسبی به شما ارائه نمی‌دهد و شما مجبور به پرداخت هزینه‌ی دوباره می‌شوید و باید پوشال‌های جدید و با کیفیت بهتری تهیه کنید. نکته‌ی مهم دیگر موتور کولر شما است که باید پاسخگوی محیط کاری و یا منازل باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های کولر آبی کلید‌های نصب شده بر روی دیوار منازل شما است که استفاده از آن آسان و البته بسیار ایمن است و در صورتی که کودک خردسالی در منزل دارید، هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند.

خرید و قیمت کولر آبی

مهم‌ترین ویژگی کولر آبی است که مصرف برق کمتری دارد و بر خلاف کولر‌های گازی نگران هزینه‌ی قبوض برق نخواهید بود. کارکرد این کولر‌ها بر اساس استفاده از آب است که البته مصرف آب بالایی نیز ندارد. کولر‌های آبی به صرفه‌ترین نوع کولر محسوب می‌شوند و نسبت به کولر‌های گازی دارای قیمت کمتر، به صرفه‌تر و در نهایت هزینه‌های جانبی کمتری است. وسایل سرمایشی پس از استفاده‌ی طولانی مدت نیاز به تعمیر و سرویس دارند اما سرویس کولر‌های آبی، دارای هزینه معقولی است و نیاز به خرید قطعات گران قیمت و یا دستمزد بالای تعمیرکار نیست. در نهایت کولر‌های آبی به آلودگی هوا، محیط زیست و همچنین صرفه جویی انرژی بسیار کمک می‌کند؛ بنابراین با خرید و استفاده از کولر‌های آبی به طبیعت و کره زمین احترام خواهید گذاشت.

نکته‌ی آخری که در حین خرید کولر‌های آبی باید به آن دقت کنید این است که محصول شما دارای برچسب انرژی باشد. تمام محصولات مجموعه سی و هفت ده دارای ضمانت و گارانتی هستند و در بروز مشکل مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد. کولر‌های آبی دارای تنوع برند و مدل است که مشاورین و متخصصان ما قبل از خرید محصولات مورد نیاز شما را همراهی خواهند کرد و در انتخاب مدلی بهتر و همچنین به صرفه‌تر به شما مشاوره می‌دهند که محصول مورد نظرتان را بر اساس نیاز و همچنین فضای مورد نظر تهیه کنید و بعد از مدتی نیاز به خرید و پرداخت مبلغی دوباره نداشته باشید.